Kişinev Eğitim Müşavirliği

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI BİRİNCİSİ BELLİ OLDU : SEDEF TARDU

Birinci olan SEDEF TARDU'yu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI BİRİNCİSİ BELLİ OLDU : SEDEF TARDU

Türk Milletinin eşsiz cesaret ve kahramanlığı ile hainlere gerekli cevabı verdiği 15 Temmuz gününü unutmamak ve unutturmamak için 15 Temmuz Demaokrasi ve Milli Birlik Günü Resim Yarışması düzenlenmiş ve katılımcılar içerisinden en yüksek puanı alan SEDEF TARDU birinci olmuştur.

15 Temmuz hepimize bu hain FETÖ terör örgütünün Yüce Milletimizin refahına, esenliğine ve egemenliğine karşı ilmek ilmek örülmüş suçlarının ne denli sonuçları olabileceğini daha net gösterdi. Maalesef bu hainler en çok da geleceğimizi şekillendiren eğitim alanında yuvalanmışlardı. Yurt dışında Milletimiz için mücadele eden tüm vatandaşlarımız yer yer hâlâ bu hain örgütün unsurlarının engellemeleri, sızma çabalarına şahit oluyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi birini bile dışarda bırakmadan kucaklamamız ve sahip çıkmamız her zamankinden çok daha önem kespetiyor. Tüm zorluklara rağmen her zaman düştüğümüz yerden hızla ayağa kalkmamız için çok güçlü nedenlerimiz var. Geleceğimiz için, Yüce Milletimiz için #TürkiyeGeçilmez  diyelim ve karşımıza çıkan tüm engelleri hep birlikte var gücümüzle yıkıp geçelim. Allah hayır işlerimizde yolumuzu açsın, gücümüzü artırsın. Unutmayalım, unutturmayalım!

Birinci olan resim

15-07-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MİLLET, BAYRAK, VATAN, DEVLET kelimelerini duyduğunda kalbi ve ruhu coşan bir nesil için tüm vatandaşlarımızla Türkiye Cumhuriyetinin gücü ve gölgesi altında çalışmaya devam edeceğiz.

 

15-07-2021

Str. Alexei Mateevici, 55, Kişinev Moldova - 373 22 509 119

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.