Kişinev Eğitim Müşavirliği

EBA Yurt Dışı Güncellendi !

T.C. Kişinev Eğitim Müşavirliğimizden randevu alarak 'Tek Kullanımlık Şifre ' talep edebilir, tüm EBA içeriklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.  Hadi EBAlamaca başlasın : http://eba.gov.tr
EBA Yurt Dışı Güncellendi !

T.C. MEB AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğümüz, Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü ve Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü iş birliğinde yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ve eğitim çağındaki çocuklarının Eğitim Bilişim Ağı (EBA) içeriklerinden faydalanabilmeleri için çalışmalar yürütmektedir. Milli Eğitim Bakanlığımız yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ve çocuklarını EBA içeriklerinden istifade etmeye davet ediyor. EBA Yurt Dışı güncellendi!

Gelen talepler doğrultusunda EBA Yurtdışı tekil kullanıcı oluşturmak suretiyle sunulan hizmetin boyutları genişletilmiştir. Bu bağlamda, temsilciliğimiz bulunan ülkelerde Eğitim Müşavir ve Ataşelerimiz, temsilciliğimiz bulunmayan ülkelerde Genel Müdürlüğümüz tarafından tekil kullanıcılar oluşturularak talep eden kişilere EBA Yurtdışı Kullanım Onay Formunu  ve 1-12. sınıf öğrencileri için Öğrenci Onay Formunu imzalaması karşılığında EBA Yurtdışı tekil kullanıcıları tanımlanacaktır.

EBA Öğrenci Şifre Aktivasyonu

 

09-09-202109-09-2021

Str. Alexei Mateevici, 55, Kişinev Moldova - 373 22 509 119

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.